Pokoje

 

Přehled pokojů

room-1

Rodinné apartmá

Rodinné apartmá pro dva dospělé a dvě děti. Dvě oddělené ložnice s postelemi 210x180 a 210x140. Apartmán je vybaven LCD televizemi a hi-fi systémem. Součástí je i malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, a varnou plotýnkou.

Detaily
room-2

Romantický pokoj

Stylově zařízený pokoj pro dva dospělé s možností přistýlky. Součástí pokoje je kávovar s rychlovarnou konvicí, LCD televize s hi-fi sytémem a minibar.

Detaily
room-3

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj pro dva dospělé. Součástí dvoulůžkového pokoje je kávovar s rychlovarnou konvicí, LCD televize s hi-fi sytémem a minibar.

Detaily
room-4

Pokoj s terasou nebo balkonem

Dvoulůžkový pokoj s balónem nebo terasou pro dva dospělé. Součástí pokoje je kávovar s rychlovarnou konvicí, LCD televize s hi-fi sytémem a minibar.

Detaily
room-5

Mezonetové apartmá

Mezonetové třípokojové apartmá pro dva dospělé a dvě děti. Dvě oddělené ložnice s postelemi 210x180 cm. Apartmán je vybaven LCD televizí, hi-fi systémem a lednicí. Součástí je i malá kuchyňka s kávovarem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a varnou deskou.

Detaily
room-5

Apartmá s terasou nebo balkonem

Apartmány pro dva dospělé a tři děti. Dvě oddělené ložnice s postelemi 210x180 cm. Apartmán je vybaven LCD televizí,a lednicí. Součástí je i malá kuchyňka s kávovarem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a varnou deskou.

Detaily